Italiaanse cursussen in Italië - Sorrento
Omschrijving
Bent u op zoek naar een cursus Italiaans? Zou u Italiaans willen leren en tegelijk willen genieten van de Italiaanse levenswijze? Dat kan! We zijn blij dat we u deze mogelijkheid kunnen aanbieden. De Santa’Anna Institute in Sorrento biedt u deze mogelijkheid. Deze Instituut organiseert een speciale taalcursus, welk door studenten wereldwijd bezocht wordt. Om de resultaten te optimaliseren wordt de cursist geïntegreerd met de lokale gemeenschap, cultuur en taal.Italiaans leren aan het Sant’Anna is een ervaring die we u niet willen onthouden. Het instituut ligt midden in het centrum van Sorrento. U zult in een periode van een week of twee (of nog langer) in een authentieke omgeving genieten van het Italiaanse leven!
De vorderingen van de studenten worden getoetst aan de hand van assessments, toetsen en examens. Tevens maken wij gebruik van feedback sessies om het daadwerkelijk bereikte niveau te bepalen. Wanneer u de cursus hebt afgerond zult u een certificaat van deelname van ons ontvangen. Tevens reiken we u instructies aan om u zelf individueel verder te ontwikkelen.
Bent u niet in staat om hieraan deel te nemen of zou u liever Italiaans in Nederland leren dan adviseren we u: Istituto Italiano di Cultura, in Amsterdam.
Prijzen
Basic - Maandag t/m Vrijdag - 20 lessen
Bestaat uit 20 groepslessen per week en duurt minimaal 1 week (maandag t/m vrijdag). Er is een maximum van 12 studenten, met een gemiddelde van 10 studenten per groep. De lessen zijn van 09:00 tot 12:40 uur.
09.00 – 10.40 Grammatica
10.40 - 11.00 Pauze
11.00– 12.40 Conversatie
- 1 week: €350 per persoon
- 2 weken: €550 per persoon
- 3 weken: €760 per persoon
- 4 weken: €940 per persoon
- Extra week: €320
Bestaat uit standaard 20 lessen per week van 09:00 tot 12:40 uur, en 5 individuele middagcursussen met focus op conversatie of cultuur.
- 1 week: €550 euro per persoon
- 2 weken: €950 euro per persoon
- 3 weken: €1360 euro per persoon
- 4 weken: €1670 per persoon
- Extra week: €520 euro
Super intensive B - Maandag t/m Vrijdag - 20 lessen + 10 individuele lessen
Bestaat uit standaard 20 lessen per week van 09:00 tot 12:40 uur, en 10 individuele middagcursussen met focus op conversatie of cultuur.
- 1 week: €750 euro per persoon
- 2 weken: €1350 euro per persoon
- 3 weken: €1960 euro per persoon
- 4 weken: €2540 per persoon
- Extra week: €720 euro
- We hebben appartementen, Bed&Breakfast en Agriturismo beschikbaar voor uw taalvakantie. Het is ook mogelijk om bij een famile in Sorrento te verblijven.
"Via Studiolingua ben ik in contact gekomen met Sorrento Lingue. Ik werd hier met open armen ontvangen en heb in 2 weken tijd erg veel geleerd. We zaten in een kleine klas met diverse nationaliteiten. De grammatica die we in de ochtendlessen kregen werd gelijk in de praktijk gebracht middels de conversatieles, waar veel actualiteiten besproken werden. Ook worden er veel uistapjes georganiseerd. Zo heb ik zelf een ijsworkshop gedaan! Ik kan iedereen, zowel jong als oud, aanraden om hier lessen te volgen. Naast de gemoedelijke sfeer op school is de Amalfitaanse kust meravigliosa!"
Cari Saluti da Marina Del Gatto
Cari Saluti da Marina Del Gatto